Opublikowane na Radio Egida (https://www.radio.us.edu.pl/)

Konkurs dla dziennikarzy – EDUinspiracje. Oceniana publicystyka, reportaż i wywiad

Narodowa Agencja Programu ERASMUS+  i Europejski Korpus Solidarności organizują konkurs EDUinspiracje, który ma na celu wsparcie osób zajmujących się dziennikarstwem i działających na uczelniach, w tym także studentów.

W ramach EDUinspiracje organizowany jest dedykowany konkurs dla dziennikarzy EDUinspiracje Media. Jest to konkurs dla osób, które w sposób ciekawy i inspirujący potrafią przedstawić zagadnienia związanie z edukacją:
W konkursie mogą brać udział dziennikarze, publicyści, ale też redakcje. Do konkursu materiały dziennikarskie można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad.
 
Zasady udziału w konkursie można znaleźć na stronie konkursu.

Konkurs EDUinspirator

Brałaś/eś udział w projekcie edukacyjnym w ramach programów unijnych? Jeśli do tej pory zajmujesz się edukacją i wykorzystujesz zdobyte umiejętności by zachęcać innych do działania, to konkurs EDUinspirator jest dla ciebie!

– EDUinspirator to osoba, która podejmuje dodatkowe inicjatywy oraz pracę na rzecz osób trzecich, przyczynia się do ich sukcesu oraz pomaga rozwinąć im nowe umiejętności. Dlatego też hasło tegorocznej edycji konkursu brzmi „Bądź inspiracją”. W kategorii Młody EDUinspirator Narodowa Agencja chce wyróżnić osoby, które dzięki uczestnictwu w projektach edukacyjnych, wpływają na otaczającą rzeczywistość. Młodym EDUinspiratorem może zatem zostać: Uczeń, Wolontariusz czy Student, którzy dzięki udziałowi w projekcie rozpoczęli swoja przygodę z działalnością edukacyjną – informują organizatorzy konkursu.

Szczegóły dotyczące udziału w konkursie znajdziesz na stronie Konkurs EDUinspirator 2022.
Adres źródła: https://www.radio.us.edu.pl/aktualnosci-2/konkurs-dla-dziennikarzy-eduinspiracje-oceniana-publicystyka-reportaz-i-wywiad/rmq