32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Znamy pierwszego zawodnika Gillette Sharpest Team

dcf88c6e-168f-4f15-95a1-6f2501af93b8

Zakończyło się premierowe wydarzenie Gillette Sharpest Team, podczas którego czterech graczy EA Sports FC 24 rywalizowało o miejsce w najostrzejszej drużynie w Polsce i profesjonalny kontrakt esportowy!

Do rywalizacji na wirtualnym boisku EA FC przystąpiło czterech najlepszych graczy z pierwszego etapu. Zanim przyjechali do stolicy, musieli przejść długą drogę w zmaganiach online, bowiem do pierwszych kwalifikacji zapisało się prawie 400 graczy z całej Polski! Po ostrych bojach i wielu spektakularnych trafieniach, pierwszym zawodnikiem, który podpisał profesjonalny kontrakt z drużyną Gillette Sharpest Team został Miłosz “Gaca” Gaca.

Wydarzenie finałowe odbyło się w warszawskim H.4.0.S, a całość na swoim kanale w serwisie Twitch.tv oraz YouTube relacjonował ambasador najostrzejszej drużyny w Polsce, znany twórca internetowy - Jakub “Jcob” Weber.

Kolejne kwalifikacje do drużyny Gillette Sharpest Team odbędą się już 3-4 maja. Tym razem opiekę nad graczami będzie sprawował wicemistrz świata FIFA z reprezentacją Polski - Bartosz “bejott” Jakubowski. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w drugie turze kwalifikacyjnej na: www.sharpestteam.pl

Gillette Sharpest Team to nowa inicjatywa marki Gillette i Polskiej Ligi Esportowej, skierowana do wszystkich fanów gamingu i esportu, której celem jest wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowej.

O Gillette
Gillette, marka, która pomaga mężczyznom wyglądać i czuć się jak najlepiej każdego dnia, wkracza w świat esportu, rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Esportową. Efektem tej kooperacji jest wyjątkowa inicjatywa:

Gillette Sharpest Team to nowy projekt organizowany przez markę Gillette we współpracy z Polską Ligą Esportową, którego celem będzie wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowej.

Zawsze i wszędzie tam, gdzie mężczyźni chcą czuć się i wyglądać jak najlepiej, marka Gillette jest gotowa im pomóc – niezależnie od tego, czy chodzi o dokładne golenie przed streamem, czy idealne przycięcie brody przed ważnym turniejem. Gillette wspiera mężczyzn idealnymi rozwiązaniami dopasowanymi do każdej potrzeby w zakresie golenia i stylizacji.

O Polskiej Lidze Esportowej
Polska Liga Esportowa to lider branży esportowej w Polsce i czołowy organizator rozgrywek esportowych w Europie Środkowo - Wschodniej. PLE ściśle współpracuje z największymi producentami gier, takimi jak Riot Games, oraz czołowymi podmiotami sportowymi, jak PGE Polska Grupa Energetyczna i Polski Związek Żeglarski. PLE tworzy rozgrywki na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto, Polska Liga Esportowa prezentuje się̨ jako dynamiczna organizacja gotowa dostarczyć́ nie tylko innowacyjne wydarzenia, akcje specjalne, aktywacje marek i projekty contentowe, ale także kompleksowe rozwiązania w obszarze technologii.

INFORMACJA PRASOWA OD PLE

Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość